V6 Absolute

Vyvinutý pro koberce a hladké podlahy. Zachytává alergeny, vyfukuje čistější vzduch.
Se dvěmi podlahovými hubicemi.


Specialista na koberce dodávaný s hubicí vyvinutou pro jejich vysávání. Motor pohánějící rotující válec kartáče je uložen přímo uvnitř válce, čímž je dosaženo maximálního účinného záběru kartáče po celé šířce hubice.

Nový digitální motor Dyson V6

Digitální motoru Dyson je srdcem bezdrátového vysavače. Je menší, lehčí, a až třikrát rychleji než konvenční motory.
Výsledek: nejvýkonnější bezdrátový vysavač.

Podlahová hubice na koberce s rotačním kartáčem s přímým pohonem

Rotační kartáč s přímým pohonem tlačí štětiny hlouběji do koberce, takže odstraňuje ještě více nečistot. O 150% vyšší výkon rotačního kartáče než u vysavače Dyson V6. Výkonný motor s přímým pohonem umožnuje to, aby štětiny kartáče pronikly hlouběji do koberce a uvolnily i hluboko usazenou špínu. Tuhé nylonové štětiny odstraňují hluboko usazené nečistoty z koberců. Jemná karbonová vlákna naopak odstraňují jemný prach z hladkých podlah. Další výhodou použití motoru s přímým pohonem je fakt, že není nutný prostor pro převodový mechanizmus od motoru ke kartáči a štětiny mohou zabírat celou šířku podlahové hubice od kraje ke kraji.

Hubice na parkety a hladké podlahy

Odstraňuje jemný prach a hrubé nečistoty. Pro vysávání větších nečistot lze otevřít průchody řídící úroveň sání. Naopak jsou-li tyto průchody uzavřeny, dochází ke koncentraci sacího výkonu a nasávání jemného prachu i z hlubokých škvír.


Nedochází k poklesu sacího výkonu

Na rozdíl od konvenčních akumulátorových vysavačů vysavače Dyson využívají patentovanou technologii Root Cyclone ™. Silné odstředivé síly oddělí prach a nečistoty z proudu vzduchu. Proto je vždy pracují s vysokou neměnnou sací silou.

Příslušenství
k dokoupení