V6 AnimalPro

Dvakrát větší sací výkon ve srovnání s jinými bezkabelovými vysavači.
S extra příslušenstvím pro domácnosti s domácími mazlíčky.


Maximálně univerzální akumulátorový vysavač vhodný pro všechny typy podlah. Je vybaven širokou podlahovou hubicí s elektrickým rotačním kartáčem s karbonovými a nylonovými vlákny a navíc i elektrickým mini kartáčem pro vysávání matrací a čalounění. Je vhodný do domácností s různými typy podlah i tam, kde mají nějakého toho domácího mazlíčka.

Nový digitální motor Dyson V6

Digitální motoru Dyson je srdcem bezdrátového vysavače. Je menší, lehčí, a až třikrát rychleji než konvenční motory.
Výsledek: nejvýkonnější bezdrátový vysavač.

Elektrický rotační turbokartáč s karbonovými vlákny

Kartáčové jednotky většiny vysavačů mají pouze nylonové štětiny. Ty fungují dobře na kobercích, ale na hladkých podlahách nejsou tak efektivní a prach na nich může zůstávat. Inženýři společnosti Dyson vyvinuli technologii kartáčové jednotky z karbonových vláken. Elektrický rotační kartáč je vybaven směsí tvrdých štětin a antistatických karbonových vláken. Na kobercích nylonové štětiny odstraňují nečistoty. Na hladkých podlahách využijete ultrajemná karbonová vlákna, která slouží k odstranění jemného prachu.

Nedochází k poklesu sacího výkonu

Na rozdíl od konvenčních akumulátorových vysavačů vysavače Dyson využívají patentovanou technologii Root Cyclone ™. Silné odstředivé síly oddělí prach a nečistoty z proudu vzduchu. Proto je vždy pracují s vysokou neměnnou sací silou.

Příslušenství
k dokoupení