V6 Fluffy

Specialista na hladké podlahy. Vysává větší nečistoty i jemný prach současně.
Kompletní úklid hladkých podlah.


Specialista na hladké podlahy se speciálně vyvinutou Fluffy hubicí pro hladké podlahy. Místo štětin má hubice výrazně širší rotační válec pokrytý jemnou nylonovou tkaninou a řadami antistatických karbonových vláken. Vlákna nylonové tkaniny obemknou hrubou nečistotu a vedou ji k sací trysce a do vysavače. Přitom je zajištěn těsný a trvalý kontakt mezi sací tryskou a podlahou. Výsledkem je vynikající čisticí účinek na hladkých podlahách, kterého by bylo možno dosáhnout běžným rotačním kartáčem jen velmi těžko.

Nový digitální motor Dyson V6

Digitální motoru Dyson je srdcem bezdrátového vysavače. Je menší, lehčí, a až třikrát rychleji než konvenční motory.
Výsledek: nejvýkonnější bezdrátový vysavač.

Podlahová hubice s rotačním válcem pokrytým měkkou tkaninou

Vysavač Dyson V6 Fluffy je vybavený unikátní podlahovou hubicí s rotačním válcem pokrytým speciální nylonovou tkaninou s jemnými vlákny. Měkká nylonová tkanina doplněna několika řadami antistatických karbonových vláken zajišťují současný sběr jemného prachu i větších hrubých nečistot. Načechraná nylonová vlákna tkaniny obklopí velké nečistoty a umožní jim projít pod válcem k sací trysce a do vysavače. Zajišťují přitom těsný kontakt mezi podlahou a podlahovou hubicí. Vysoké sání, které tímto utěsněním vzniká, zase dovoluje nasátí nečistot a prachu i z hlubokých škvír. No a čtyři řady jemných antistatických karbonových vláken pomáhají rozptýlit jakýkoliv statický náboj držící jemný prach na povrchu podlahy, čímž umožňují jeho nasávání do vysavače.


Nedochází k poklesu sacího výkonu

Na rozdíl od konvenčních akumulátorových vysavačů vysavače Dyson využívají patentovanou technologii Root Cyclone ™. Silné odstředivé síly oddělí prach a nečistoty z proudu vzduchu. Proto je vždy pracují s vysokou neměnnou sací silou.

Příslušenství
k dokoupení