V6 Total Clean

Obsahuje dvě, inženýry Dyson vyvinuté, podlahové hubice.
Efektivní filtrace zachytává alergeny a vyfukuje čistější vzduch.


Nejlépe vybavený akumulátorový vysavač řady V6. V dodávce je vše, hubice Fluffy, specializovaná na hladké podlahy, hubice s přímým pohonem na koberce, elektrický mini kartáč na čalounění i výstupní HEPA filtr pro alergiky. Kdo chce pouze to nejlepší, u Dyson V6 Total Clean to najde.

Nový digitální motor Dyson V6

Digitální motoru Dyson je srdcem bezdrátového vysavače. Je menší, lehčí, a až třikrát rychleji než konvenční motory.
Výsledek: nejvýkonnější bezdrátový vysavač.

Podlahová hubice na koberce s rotačním kartáčem s přímým pohonem

Rotační kartáč s přímým pohonem tlačí štětiny hlouběji do koberce, takže odstraňuje ještě více nečistot. O 150% vyšší výkon rotačního kartáče než u vysavače Dyson V6. Výkonný motor s přímým pohonem umožnuje to, aby štětiny kartáče pronikly hlouběji do koberce a uvolnily i hluboko usazenou špínu. Tuhé nylonové štětiny odstraňují hluboko usazené nečistoty z koberců. Jemná karbonová vlákna naopak odstraňují jemný prach z hladkých podlah. Další výhodou použití motoru s přímým pohonem je fakt, že není nutný prostor pro převodový mechanizmus od motoru ke kartáči a štětiny mohou zabírat celou šířku podlahové hubice od kraje ke kraji.

Podlahová hubice "Fluffy" s rotačním válcem pokrytým měkkou tkaninou

Místo štětin má hubice výrazně širší rotační válec pokrytý jemnou nylonovou tkaninou a řadami antistatických karbonových vláken. lákna nylonové tkaniny obemknou hrubou nečistotu a vedou ji k sací trysce a do vysavače. Přitom je zajištěn těsný a trvalý kontakt mezi sací tryskou a podlahou. Výsledkem je vynikající čisticí účinek na hladkých podlahách, kterého by bylo možno dosáhnout běžným rotačním kartáčem jen velmi těžko.


Nedochází k poklesu sacího výkonu

Na rozdíl od konvenčních akumulátorových vysavačů vysavače Dyson využívají patentovanou technologii Root Cyclone ™. Silné odstředivé síly oddělí prach a nečistoty z proudu vzduchu. Proto je vždy pracují s vysokou neměnnou sací silou.

Příslušenství
k dokoupení